یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، مهمترین بخش در آموزش زبان است. تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی مزایای زیادی در مقایسه با کلاس های گروهی دارد. یادگیری مکالمه زبان به طور خصوصی وقت کمتری از شما می گیرد و نیازی نیست برای شرکت در کلاس درس، به آموزشگاه زبان بروید.اساتید زبان باتجربه ایی وجود دارند که می توانند تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را در منزل یا محل کار شما انجام دهند. استادی که می خواهد مکالمه زبان انگلیسی را به صورت خصوصی تدریس کند، باید به همه روش های تدریس مکالمه تسلط کافی داشته باشد.  برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی با کارشناسان ما در آموزشگاه زبان برتر تماس بگیرید تا از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان و مزایای آن آگاه شوید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید.

مزایای مهم تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

یکی از معایب کلاس های گروهی، هم سطح نبودن زبان آموزان است. از مهمترین مزیت های کلاس های مکالمه خصوصی این است که هم زبان آموز و هم استاد تمرکز بیشتری برای یادگیری مکالمه دارند. در کلاس های گروهی بعضی از زبان آموزان، با پرسیدن سئوال های زیاد وقت بقیه را می گیرند و همین امر باعث می شود بعشی از زبان آموزان، درس را یاد نگیرند. در کلاس های خصوصی این مشکلات وجود ندارد و زبان آموز با تمرکز کافی، مکالمه زبان انگلیسی را یاد می گیرد. کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی این مزیت را دارد که استاد می تواند آزمون های مختلفی برای تعیین سطح از زبان آموز بگیرد و به اندازه کافی برای تدریس مکالمه وقت دارد.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی بیشتر مناسب افرادی است که:

  • وقت کافی برای شرکت در کلاس های گروهی را ندارند.
  • یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، مهمترین هدفشان است.
  • زمان محدودی برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی دارند.

بیشتر افراد در کلاس های خصوصی گیرایی بیشتری دارند و خیلی بهتر یاد می گیرند. بعضی از زبان آموزان در کلاس های گروهی دچار استرس می شوند، ولی زمانی که کلاس درس مکالمه به صورت خصوصی و انفرادی تشکیل شود، زبان آموزان دچار این مشکلات نمی شوند.

ویژگی های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

زبان آموز می تواند روز و ساعت کلاس را با توجه به زمانی که دارد، تعیین کند. زمانی که کلاس مکالمه زبان انگلیسی به طور خصوصی برگزار شود، زبان آموز می تواند در هر سطحی که می خواهد شرکت کند و استاد وقت کافی برای شناختن نقاط ضعف و قوت او دارد. تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی به شما این امکان را می دهد که انواع مکالمه را یاد بگیرید. اگر قصد زبان آموز از یادگیری مکالمه زبان انگلیسی مسافرت باشد، می تواند با شرکت در کلاس های خصوصی مکالمه، نکات مربوط به سفر و آداب معاشرت و مکالمات روزمره را یاد بگیرد. افرادی که برای امور کاری و تجاری مکالمه زبان انگلیسی را یاد می گیرند، با صحبت کردن درباره امور تجاری و اقتصادی و اصطلاحات مربوط به آن در کلاس های خصوصی، می توانند بعد از مدتی به مکالمات تجاری تسلط پیدا کنند.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی روش های مختلفی دارد. قبلاً یادگیری گرامر زبان، یکی از نکات مهم برای یادگیری مکالمه محسوب می شد ولی امروزه بسیاری از مدرسین زبان، این روش را قبول ندارند و از متدهای جدید برای تدریس مکالمه زبان انگلیسی استفاده می کنند.

روش های کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی

روش های جدید و متنوعی برای تدریس مکالمه زبان وجود دارد و بیشتر مدرسان به این نتیجه رسیده اند که زبان آموزان با این روش ها، بهتر از روش های قدیمی که فقط بر مبنای کتاب و اصول گرامری بود، یاد می گیرند.

تدریس مکالمه زبان از طریق گوش دادن به موسیقی یا اخبار

یکی از روش های تدریس مکالمه زبان، گوش دادن به موسیقی های معروف است. از زبان آموز بخواهید موسیقی مورد علاقه خود را پیدا کند، سپس در کلاس درس به موسیقی گوش کنید و با هم قطعاتی از آن را تکرار کنید. گوش دادن به اخبار هم کمک بزرگی به یادگیری مکالمه می کند. در این روش، زبان آموز و استاد بخشی از یک اخبار را گوش می کنند و سپس به تحلیل آن می پردازند. بهتر است استاد، در ابتدا از اخبارها و موسیقی های ساده تدریس را شروع کند.

تدریس مکالمه انگلیسی با خواندن داستان کوتاه و مجلات

خواندن مجله های مختلف به زبان انگلیسی نقش مهمی در یادگیری مکالمه دارد. استاد می تواند با توجه به علایق و سلیقه زبان آموز، مجلاتی تهیه کند و در کلاس درس در مورد آن با زبان آموز حرف بزند. این کار جذابیت یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را بالا می برد، مثلاً اگر زبان آموز به موضوعات ورزشی علاقه مند است، خواندن مجلات ورزشی و صحبت کردن درباره آن زبان آموز را به چالش می کشاند و انگیزه بیشتری برای یادگیری در او ایجاد می کند. تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی با خواندن و تعریف کردن داستان های کوتاه، روش جالبی است. به این صورت که استاد در ابتدای کلاس داستانی را برای زبان آموز تعریف می کند و بعد از تمام شدن کلاس از او می خواهد هر چیزی از داستان را به یاد دارد، برایش تعریف کند.

تدریس مکالمه انگلیسی با نگاه کردن فیلم و سریال

دیدن فیلم یا سریال مورد علاقه به زبان انگلیسی، کمک بزرگی به یادگیری و تقویت مکالمه می کند. برای شروع کار بهتر است از فیلم های آموزشی زبان انگلیسی استفاده شود، از آن جایی که این فیلم برای آموزش ساخته شده است، افرادی که در فیلم صحبت می کنند، لهجه کمتری دارند در نتیجه فهم آن برای زبان آموز، راحت تر است. بعد از این مرحله می توانید به عنوان استاد، دیدن فیلم و سریال را در کلاس تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی شروع کنید. بعد از تماشا کردن فیلم می توانید درباره آن صحبت کنید و نظر دهید و یا این که از زبان آموز بخواهید خلاصه فیلم را برای شما تعریف کند. سریال های جدید و جذاب را پیدا کنید و آن را به کلاس درس ببرید. در هر جلسه از کلاس، یک قسمت از سریال را نگاه کنید وسپس در مورد آن با هم بحث کنید و قسمت های بعدی آن را حدس بزنید. تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی با این روش به مراتب آسان تر از تدریس آن در کلاس های گروهی است. کلاس های خصوصی جو آرامی دارد و زبان آموز با تمرکز بیشتری، مکالمه زبان انگلیسی را یاد می گیرد.