عبارت آموزشگاه زبان فرانسه را در اینترنت جست‌وجو کنید. بیش از صد لینک به شما نشان داده می‌شود که در آن آموزشگاه های زبان فرانسه و افراد مختلف در زمینهٔ آموزش زبان فرانسه به صورت خصوصی فعالیت می‌کنند و تمام آن ها ادعا می کنند که بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در ایران هستند. اما ما در آموزشگاه زبان فرانسوی 24 در عمل ثابت می کنیم که بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران هستیم. در موسسه زبان فرانسوی 24 ما با بهره از بهترین استادان زبان فرانسوی و متد خاص خود و همچنین دریافت شهریه پس از مکالمه روان زبان فرانسوی به شما این اطمینان را می دهیم که در بهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران به یادگیری می پردازید. اما چرا شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان فرانسه در تهران اینقدر محبوب است.

آموزشگاه زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه 24

قبل از اینکه علت یادگیری فرانسوی را بیان کنیم، بهتر است بگوییم که افرادی که فرانسوی می‌ دانند بهتر می ‌توانند انگلیسی را یاد گرفته و صحبت کنند و حتی برعکس این قضیه هم وجود دارد. انگلیسی و فرانسوی لغات مشترک زیادی دارند؛ برای همین در کلاس‌ های آموزشگاه زبان فرانسه 24 نیز مدرس به زبان آموز تأکید می‌ کند تا انگلیسی خود را هم نیز تقویت کند تا زبان را بهتر فرا بگیرد.

چرا در یک آموزشگاه زبان فرانسه ثبت نام کنیم؟

  1. زبان فرانسه، زبان بیش از 200 میلیون انسان در روی کره زمین چه به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.
  2. دومین زبان رایج در دنیا بعد از انگلیسی است که همین موضوع به تنهایی اهمیت شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان فرانسه را نشان می دهد.
  3. بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند، باید زبان فرانسه را باید به خوبی یاد بگیرند و حتی مدرک زبان فرانسه را باید دریافت کنند که مدرسین ما در موسسه زبان فرانسه 24 آنها را یاری می کنند تا به این امر دست یابند.
  4. حدود یک چهارم سرمایه گذاری‌ها در فرانسه به صورت خارجی بوده است که بیشترین سهم آن مربوط به آمریکا است. شرکت‌های بزرگ آمریکایی در فرانسه دارای دفتر و نمایندگی هستند و افرادی که نمی‌توانند به آمریکا مهاجرت کنند، با رفتن به فرانسه کار خود را پیدا می‌کنند. همچنین فرانسه هم از سرمایه گذاران اصلی در آمریکا است که باعث شده تا این زبان هم در آن کشور جز زبان‌های الزامی برای یادگیری قرار بگیرد.
  5. بعد از انگلیسی و اسپانیایی، فرانسوی سومین زبانی است که در آمریکا صحبت می‌شود. برای همین بیشتر افرادی که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند، درکنار انگلیسی، در کلاس یک موسسه زبان فرانسه یا اسپانیایی شرکت می‌کنند.
  6. زبان فرانسه بعد از انگلیسی و در کنار آلمانی، از زبان‌های پرنفوذ در دنیای اینترنت است و بیشتر منابع اطلاعاتی دنیا به این زبان نوشته شده است.
  7. فرانسوی یک زبان بین‌المللی سازمانی است؛ یعنی در سازمان ملل، کمیته‌های المپیک و صلیب سرخ نیز به عنوان زبان رسمی اداری شناخته می‌شود. از این رو افراد این سازمان‌ها باید از قبل با شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان فرانسه نیز سطح دانش زبانی خود را تقویت کنند.

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان فرانسه 24

ما در آموزشگاه زبان فرانسه 24 به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان فرانسوی 24 است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان فرانسه 24 می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان فرانسه 24 تماس بگیرید.

تعریف کردن یک موضوع

اکنون که شروع به صحبت کردن با دیگران کرده اید ، می توانید درباره موضوعی معین صحبت کنید و به صحبت کردن ادامه بدهید .

اگر آنها به سئوالات شما پاسخ دادند می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر یک یا دو سئوال دیگر بپرسید :

آیا این فروشگاه نزدیک است ؟

“جنس هایش ارزش خرید کردن دارند “؟ سعی کنید سئوالی در مورد قیمت و پولی که فرد پرداخت کرده نپرسید . مثل این “که قیمتش چنده “؟ ممکن است سئوال شما از نظر او گستاخانه باشد .

“آیا رنگ دیگری هم از این جنس داشتند “؟

سپس برای آنها توضیح دهید که چرا در این مورد از آنها سئوال کرده اید . در اینجا نمونه هایی از این سئوال ها ارائه داده ایم :

“از شما درباره تلفن سئوال کردم چون می خواهم یک تلفن دیگر بخرم” .

“دنبال همچین کلاهی می گردم تا برای دوستم هدیه بخرم” .

“کفشام خیلی کهنه شده. باید یک جفت کفش جدید بخرم” .

و مثل همیشه اگر کسی در این موارد به شما کمک کرد ، فراموش نکنید از او تشکر کنید .

“از پیشنهادتون متشکرم”.

“ممنون به خاطر اطلاعاتی که دادین” .

“متشکرم . واقعاً به من کمک کردین “.

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزشگاه زبان فرانسه
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu