زبان بیش از آن که مجموعه ایی از کلمات و قواعد در کنار یکدیگر باشد، یک دنیای جدید برای زبان آموز است. زبان ترکی در این زمینه مستثنی نیست. امروزه بسیاری از افراد به آموزش زبان ترکی علاقه مند هستند و در آموزشگاه های زبان ترکی ثبت نام می کنند تا بتوانند به خوبی به این زبان تسلط پیدا کنند. چرا امروزه در ایران ثبت نام در آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در ایران افزایش داشته و افراد به دنبال یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی خوب خصوصا برای شرکت در کلاس های آموزش آنلاین زبان ترکی هستند. موسسه زبان ترکی استانبولی برتر با توجه به نیاز مردم ایران و بهره بردن از بهترین مدرسین زبان ترکی تلاش می نماید تا به بهترین دوره های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی که دوره های مجازی  غیر حضوری نیز نامیده می شود را برگزار کند. برای ثبت نام در کلاس های آموزش انلاین زبان ترکی آموزشگاه زبان برتر و یا اطلاع از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های زبان ترکی با آموزشگاه زبان برتر تماس بگیرید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان ترکی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید. همچنین کلاس های ما به صورت مجازی و غیر حضوری (آنلاین) نیز برگزار می شود.

چرا آموزش آنلاین زبان ترکی؟

در سال های اخیر و با گسترش و محبوب شدن اینترنت، راه حل مناسبی برای گذراندن دوره های آموزشی برای افراد شاغل پیدا شد که پیش از آن وجود نداشت و آن شرکت در کلاس های آنلاین بود. افراد شاغل و حتی خانه دار به علت مشغله زیاد و همچنین دور بودن محل کار از آموزشگاه ها و ترافیک زیاد قادر به شرکت در کلاس های آموزشی نبودند. حالا با وجود اینترنت به راحتی می توانند در کلاس های آموزش آنلاین شرکت کنند. این نوع کلاس ها، کلاس مجازی و غیر حضوری نیز نامیده می شود. موسسه زبان برتر با برگزاری دوره های آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی یکی از آموزشگاه های پیشرو در زمینه آموزش آنلاین زبان است. دوره های آموزش آنلاین زبان ترکی موسسه زبان برتر برای همه ایرانیان در سرتاسر دنیا برگزار می شود.

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی برتر

این موارد یعنی افزایش مبادلات تجاری، صنعت توریسم و همچنین افزایش کیفیت آموزش دانشگاه‌ های ترکیه و ادامه تحصیل بسیاری از دانشجویان ایرانی در آنجا باعث شده است تا آن‌ ها به دنبال شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باشند تا در برقراری ارتباط با مردم آنجا مشکلی نداشته باشند.

در واقع باید گفت که ترک زبان ‌ها فقط در ترکیه ساکن نیستند، بلکه جغرافیای آن ‌ها، خاورمیانه یعنی بیشتر ایران و عراق و همچنین کشورهای قبرس و جنوب شرقی اروپا مانند کوزوو، بلغارستان، یونان، مقدونیه، آلبانی و همچنین مرکز و غرب اروپا مانند آلمان و هلند را شامل می‌ شود که علت آن بیشتر مهاجرت ترک زبان به این کشورها است. برای همین است که شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در ایران و حتی در بعضی از کشورهای اروپایی مورد توجه قرار گرفته است. اگر می خواهید زبان انگلیسی را در کنار زبان ترکی استانبولی بیاموزید، می توانید در آموزشگاه زبان انگلیسی برترنیز ثبت نام کنید.

چرا در یک آموزشگاه زبان ترکی ثبت نام کنیم؟

  • در بعضی از کشورها که بعضی از آن‌ ها در بالا بیان شد، زبان ترکی استانبولی به عنوان زبان دوم در بخش وسیعی شناخته شده است.
  • مبادلات تجاری ترکیه در حال افزایش است و یادگیری این زبان به افراد برای افزایش تجارت کمک خواهد کرد.
  • ترکیه کشوری ارزان برای ادامه تحصیل است و با توجه به افزایش کیفیت تحصیل در این کشور، بیشتر دانشجویان از ایران و اروپا ترجیح می‌ دهند که تحصیل را در این کشور ادامه دهند.
  • ترکیه همیشه در صدر خبرهای سیاسی و اقتصادی دنیا قرار داشته و با یادگیری زبان ترکی در یک آموزشگاه زبان ترکی به راحتی می‌ توان اخبار این شرکت را خیلی سریع دنبال کرد.

چه افرادی نیاز به ثبت نام در یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی دارند؟

  • افرادی که در کار تجارت با ترکیه هستند و لازم دارند تا برای ارتباط زبان ترکی را به خوبی بدانند.
  • افرادی که قصد ادامه تحصیل و زندگی در کشور ترکیه را دارند.
  • افرادی که در صنعت توریسم فعالیت می ‌کنند و لیدر تور هستند. با توجه به افزایش ارتباط گردشگری بین ایران و ترکیه، دانستن این زبان به افراد در پیدا کردن شغل کمک بسیاری خواهد کرد.
  • افرادی که خبرنگار یا تحلیل گر سیاسی ترکیه هستند و نیاز است تا مطالب این کشور را دنبال کنند.
  • افرادی که در حوزه ترجمه ترکی استانبولی قصد دارند تا فعالیت خود را ادامه دهند.

آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی از طریق بعضی از برنامه ها نیز امکان پذیر است.با داشتن این برنامه می توانید بدون رفتن به کلاس و بدون این که هزینه ایی برای آموزش زبان ترکی پرداخت کنید، این زبان را یاد بگیرید. اپلیکیشن آموزش زبان ترکی به شما کمک می کند تلفظ صحیح لغات را یاد بگیرید.اگر در تمام دوره های مربوط به آموزش زبان ترکی شرکت کنید، می توانید در مدت زمان مشخصی این زبان را به خوبی یاد بگیرید و یا حتی مانند یک فرد بومی به زبان ترکی صحبت کنید.

ترکیه جزء کشورهایی است که توریست های زیادی دارد به همین دلیل افرادی که زیاد به این کشور سفر می کنند، سعی می کنند با آموزش زبان ترکی مهارت خود را در این زبان افزایش بدهند. آموزشگاه های زیادی برای آموزش زبان ترکی وجود دارد و افرادی که به این زبان علاقه د ارند یا به خاطر شغلشان باید این زبان را یاد بگیرند، می توانند با آموزش زبان ترکی، استعداد و توانایی خود را بسنجند. ترکیه کشوری است که در شمال غربی ایران قرار گرفته است و این مسئله باعث شده است که از قدیم تا الآن مبادلات تجاری بسیاری بین این دو کشور صورت بگیرد. از این رو ایرانیان زیادی که قصد تجارت با ترکیه را دارند به دنبال یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی خوب هستند.  همچنین افزایش صنعت توریسم ترکیه، ایرانی ‌های زیادی را در تمامی ایام سال جذب این کشور می ‌کند به طوری که اگر شما یک روز به استانبول بروید، احساس غربت نخواهید کرد. از طرفی دیگر جوانان زیادی به قصد تحصیل به ترکیه می روند که برای یادگیری زبان ترکی و کسب مدرک زبان ترکی استانبولی نیاز به مراجعه به یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی را دارند.

زبان ترکی یکی از گسترده ترین زبان هاست زیرا کشورهایی چون آذربایجان، ازبکستان و قزاقستان نیز به زبان ترکی صحبت می کنند. این زبان از نظر لغل یا گرامر هیچ شباهتی به زبان انگلیسی ندارد. آموزش زبان ترکی از آموزش زبان آلمانی یا فرانسوی برای زبان آموز دشوار تر است. با این حال به خاطر استفاده از حروف لاتین در آموزش زبان ترکی، آموزش زبان ترکی برای فردی که تا حدی به زا زبان انگلیسی آشنایی دارد، کار خیلی دشواری نیست. آموزش زبان ترکی منافع و مزیت هایی دارد. اگر کمی زبان ترکی بلد باشید، درهای مختلفی در بسیاری از زمینه های جهان به روی شما باز خواهد شد:

کسب و کار و تجارت: ممکن است آموزش زبان ترکی در کسب و کار و تجارت شما تاثیر بسزایی داشته باشد.با آموزش زبان ترکی نه تنها یک زبان جدید یاد می گیرید بلکه این زبان می تواند شغل و کار شما را هم تحت تاثیر قرار دهد و حتی امکان دارد به خاطر تسلط بر این زبان، شغل بهتری پیدا کنید. آموزش زبان ترکی برای کسی که با شرکت های ترکیه مشغول همکاری است، بسیار سودمند است. از آن جایی که تعداد کمی از افراد غیر ترک به این زبان صحبت می کنند، آموزش زبان ترکی یک مهارت نادر برای شما محسوب می شود و به مرور با آموزش زبان ترکی در این زبان تخصص پیدا می کنید.

سفر: آموزش زبان ترکی در سفر کمک زیادی به شما کمک می کند و شما از سفر خود لذت بیشتری می برید. سواحل مجلل و زیبا و شهرهای عجیب و غریب ترکیه، انگیزه مناسبی برای سفر به ترکیه هستند. سواحل آفتابی، دریاهای آرام و زیبا و آثار باستانی این شهر، هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند. اکثر مردم بومی ترکیه به زبان انگلیسی مسلط نیستند در نتیجه با آموزش زبان ترکی سفر بهتری خواهید داشت چون می توانید با افراد بومی به راحتی صحبت کنید و اطلاعات لازم را در مورد شهری که به آن سفر کرده اید، به دست آورید. با آموزش زبان ترکی به طور حرفه ایی، می توانید خیلی راحت به این زبان صحبت کنید به طوری که خارجی ها به راحتی متوجه نمی شوند که شما ترک زبان نیستید. از آنجایی که این زبان به سایر زبان های ترکی شباهت زیادی دارد، یادگیری آن به شما این امکان را می دهد که بتوانید به زبان مردم سواحل شرقی مدیترانه و همچنین سایر همسایه های اطراف صحبت کنید.

زندگی در خارج از کشور: آموزش زبان ترکی برای افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند، گزینه مناسبی است. هنگامی که به اندازه کافی به زبان ترکی تسلط داشته باشید، دیگر نیازی به کتابچه راهنمای آموزش زبان ترکی نخواهید داشت و ممکن است وسوسه شوید که بیشتر در کشور ترکیه بمانید. استانبول که یکی از پر جمعیت ترین و بهترین شهر های توریستی ترکیه محسوب می شود، فرصت های مناسبی به دانشجویانی که تمایل دارند خارج از کشور درس بخوانند، ارائه می دهد. استانبول شهری زیبا و پر جنب و جوش است و هر ساله افراد زیادی به این شهر مهاجرت می کنند. افرادی که قصد مهاجرت به این شهر را دارند بهتر است دوره های آموزش زبان ترکی را دیده باشند تا برای زندگی در این شهر با مشکل مواجه نشوند. این شهر همچنین برای بازنشستگانی است که در جستجوی یک زندگی کم هزینه هستند،  شهر وسوسه انگیزی است.

چالش مغز: آموزش زبان ترکی مغز شما را به چالش می کشاند. حتی اگر فقط برای سرگرمی زبان ترکی را یاد بگیرید، حتی با وجود سن بالا مغز شما سالم تر می ماند زیرا یادگیری یک زبان جدید یک شبکه ارتباطی جدید در نورون های مغز شما ایجاد می کند. در هر سنی که باشید آموزش زبان ترکی برای شما مفید است و حافظه و مهارت های شما را افزایش می دهد.

یادگیری فرهنگ ترکیه: با آموزش زبان ترکی بخشی از فرهنگ و سنت ترکیه را یاد می گیرید. ترکیه یک کشور قاره ایی است که بخشی از قلمرو آسیا و اروپا را اشغال کرده است. این کشور هم سنت های غربی و هم سنت های کشورهای شرقی را دارد. این کشور دو فرهنگ مختلف و هیجان انگیز دارد.آموزش زبان ترکی به شما این امکان را می دهد که موسیقی سنتی و مدرن ترکیه را یاد بگیرید و از گوش دادن به آهنگ های ترکی لذت ببرید. آموزش زبان ترکی همچنین به شما امکان دسترسی به ادبیات و سینمای ترکیه را می دهد و اگر ریشه های ترکی داشته باشید، آموزش زبان ترکی به شما کمک می کند فرهنگ و میراث اجداد خود را بهتر بشناسید.

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان ترکی برتر

ما در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی برتر به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی برتر است. شما می توانید به یادگیری دیگر زبان های اروپایی در آموزشگاه زبان فرانسه و آموزشگاه زبان ایتالیایی موسسه زبان برتر بپردازید. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان ترکی استانبولی برتر می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی برتر تماس بگیرید. حالا به نمونه ای از سناریوهای مکالمات منتخب کلاس زبان ترکی توجه کنید.

از فردی که با شما مکالمه می کند بخواهید بیشتر با شما حرف بزند

بعد از 10 الی 15 دقیقه متوجه می شوید که آیا فردی که با او حرف می زنید تمایلی به ادامه مکالمه با شما دارد ؟ مطمئن شوید که او مایل به ادامه گفتگو با شما می باشد و فقط به خاطر رعایت ادب با شما حرف نمی زند .
در اینجا سئوالاتی وجود دارد که برای داشتن یک مکالمه طولانی تر می توانید از آنها استفاده کنید .
“من که وقت شما رو نگرفتم ؟ درسته” ؟
“ببخشید که وقتتون رو گرفتم ؟ دیگه وقت ندارین “؟
“فکر کنم مشغول به کاری هستید ؟ آیا فرصت دارین با هم حرف بزنیم “؟
“انگار می خواهید بروید . نمی خوام وقت شما رو بگیرم” .
به کار بردن این اصطلاحات نشان می دهد که شما فردی که با او مکالمه می کنید را به خوبی درک می کنید .

تمام کردن مکالمه

یک متکلم خوب می داند چه موقع باید مکالمه را تمام کند . وقتی مکالمه به پایان می رسد باید راهی پیدا کنید تا بتوانید در آینده با آنها در ارتباط باشید . اگر احساس می کنید که آنها تمایل دارند باز هم با شما حرف بزنند ، می توانید با گفتن این جملات این فرصت را به آنها بدهید :
“بسیار خوب ، اگه خواستی باز با هم گپ بزنیم من معمولاً دوشنبه ها بعد از ظهر اینجا هستم” .
“صبر کن آدرس ایمیلم رو بهت بدم . اگر این اطراف بودی خوشحال می شم ببینمت “.
“اگر خواستی به من زنگ بزن. این شماره منه” .
آنها باید مانند شما به این کار تمایل داشته باشند و از آن استقبال کنند .
“واقعاً از صحبت کردن با شما لذت بردم . خیلی ممنون” .
“واقعاً از دیدنتون خوشحال شدم” .
“از صحبت کردن با شما خوشحال شدم . امیدوارم به زودی ببینمتون” .

دپارتمان های زبان آموزشگاه زبان برتر