چرا امروزه در ایران ثبت نام در آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در ایران افزایش داشته و افراد به دنبال یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی خوب هستند؟ ترکیه کشوری است که در شمال غربی ایران قرار گرفته است و این مسئله باعث شده است که از قدیم تا الآن مبادلات تجاری بسیاری بین این دو کشور صورت بگیرد. از این رو ایرانیان زیادی که قصد تجارت با ترکیه را دارند به دنبال یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی خوب هستند.  همچنین افزایش صنعت توریسم ترکیه، ایرانی ‌های زیادی را در تمامی ایام سال جذب این کشور می ‌کند به طوری که اگر شما یک روز به استانبول بروید، احساس غربت نخواهید کرد. از طرفی دیگر جوانان زیادی به قصد تحصیل به ترکیه می روند که برای یادگیری زبان ترکی و کسب مدرک زبان ترکی استانبولی نیاز به مراجعه به یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی را دارند. موسسه زبان ترکی استانبولی 24 با توجه به نیاز مردم ایران و بهره بردن از بهترین مدرسین زبان ترکی تلاش می نماید تا به بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تهران تبدیل شود.

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی 24

این موارد یعنی افزایش مبادلات تجاری، صنعت توریسم و همچنین افزایش کیفیت آموزش دانشگاه‌ های ترکیه و ادامه تحصیل بسیاری از دانشجویان ایرانی در آنجا باعث شده است تا آن‌ ها به دنبال شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باشند تا در برقراری ارتباط با مردم آنجا مشکلی نداشته باشند.

در واقع باید گفت که ترک زبان ‌ها فقط در ترکیه ساکن نیستند، بلکه جغرافیای آن ‌ها، خاورمیانه یعنی بیشتر ایران و عراق و همچنین کشورهای قبرس و جنوب شرقی اروپا مانند کوزوو، بلغارستان، یونان، مقدونیه، آلبانی و همچنین مرکز و غرب اروپا مانند آلمان و هلند را شامل می‌ شود که علت آن بیشتر مهاجرت ترک زبان به این کشورها است. برای همین است که شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در ایران و حتی در بعضی از کشورهای اروپایی مورد توجه قرار گرفته است.

چرا در یک آموزشگاه زبان ترکی ثبت نام کنیم؟

  • در بعضی از کشورها که بعضی از آن‌ ها در بالا بیان شد، زبان ترکی استانبولی به عنوان زبان دوم در بخش وسیعی شناخته شده است.
  • مبادلات تجاری ترکیه در حال افزایش است و یادگیری این زبان به افراد برای افزایش تجارت کمک خواهد کرد.
  • ترکیه کشوری ارزان برای ادامه تحصیل است و با توجه به افزایش کیفیت تحصیل در این کشور، بیشتر دانشجویان از ایران و اروپا ترجیح می‌ دهند که تحصیل را در این کشور ادامه دهند.
  • ترکیه همیشه در صدر خبرهای سیاسی و اقتصادی دنیا قرار داشته و با یادگیری زبان ترکی در یک آموزشگاه زبان ترکی به راحتی می‌ توان اخبار این شرکت را خیلی سریع دنبال کرد.

 

چه افرادی نیاز به ثبت نام در یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی دارند؟

  • افرادی که در کار تجارت با ترکیه هستند و لازم دارند تا برای ارتباط زبان ترکی را به خوبی بدانند.
  • افرادی که قصد ادامه تحصیل و زندگی در کشور ترکیه را دارند.
  • افرادی که در صنعت توریسم فعالیت می ‌کنند و لیدر تور هستند. با توجه به افزایش ارتباط گردشگری بین ایران و ترکیه، دانستن این زبان به افراد در پیدا کردن شغل کمک بسیاری خواهد کرد.
  • افرادی که خبرنگار یا تحلیل گر سیاسی ترکیه هستند و نیاز است تا مطالب این کشور را دنبال کنند.
  • افرادی که در حوزه ترجمه ترکی استانبولی قصد دارند تا فعالیت خود را ادامه دهند.

 

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان ترکی 24

ما در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی 24 به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی 24 است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان ترکی استانبولی 24 می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی 24 تماس بگیرید.

از فردی که با شما مکالمه می کند بخواهید بیشتر با شما حرف بزند

بعد از 10 الی 15 دقیقه متوجه می شوید که آیا فردی که با او حرف می زنید تمایلی به ادامه مکالمه با شما دارد ؟ مطمئن شوید که او مایل به ادامه گفتگو با شما می باشد و فقط به خاطر رعایت ادب با شما حرف نمی زند .
در اینجا سئوالاتی وجود دارد که برای داشتن یک مکالمه طولانی تر می توانید از آنها استفاده کنید .
“من که وقت شما رو نگرفتم ؟ درسته” ؟
“ببخشید که وقتتون رو گرفتم ؟ دیگه وقت ندارین “؟
“فکر کنم مشغول به کاری هستید ؟ آیا فرصت دارین با هم حرف بزنیم “؟
“انگار می خواهید بروید . نمی خوام وقت شما رو بگیرم” .
به کار بردن این اصطلاحات نشان می دهد که شما فردی که با او مکالمه می کنید را به خوبی درک می کنید .

تمام کردن مکالمه

یک متکلم خوب می داند چه موقع باید مکالمه را تمام کند . وقتی مکالمه به پایان می رسد باید راهی پیدا کنید تا بتوانید در آینده با آنها در ارتباط باشید . اگر احساس می کنید که آنها تمایل دارند باز هم با شما حرف بزنند ، می توانید با گفتن این جملات این فرصت را به آنها بدهید :
“بسیار خوب ، اگه خواستی باز با هم گپ بزنیم من معمولاً دوشنبه ها بعد از ظهر اینجا هستم” .
“صبر کن آدرس ایمیلم رو بهت بدم . اگر این اطراف بودی خوشحال می شم ببینمت “.
“اگر خواستی به من زنگ بزن. این شماره منه” .
آنها باید مانند شما به این کار تمایل داشته باشند و از آن استقبال کنند .
“واقعاً از صحبت کردن با شما لذت بردم . خیلی ممنون” .
“واقعاً از دیدنتون خوشحال شدم” .
“از صحبت کردن با شما خوشحال شدم . امیدوارم به زودی ببینمتون” .

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزشگاه زبان ترکی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu