متقاضیان شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایتالیایی 24 در چند سال گذشته بسیار افزایش پیدا کرده اند. اما چرا دانستن این زبان و ثبت نام در یک آموزشگاه زبان ایتالیایی برای بعضی از افراد اهمیت زیادی پیدا کرده است؟ ایتالیا را مهد هنر می ‌دانند. بیشتر افرادی که در دنیا و در هنر زبانزد هستند، در این کشور چکمه ‌ای متولد شدند. در واقع ایتالیا به هنر و آموزش آن اهمیت زیادی می ‌دهد و بهترین دانشگاه ‌های هنری در دنیا دارد؛ برای همین است که بیشتر افراد برای ادامه تحصیل هنری خود به این کشور مهاجرت می‌ کنند و نیاز دارند تا برای یادگیری زبان ایتالیایی در یک موسسه زبان ایتالیایی ثبت نام کنند. آموزشگاه زبان ایتالیایی 24 تمام سعی خود را نموده است تا با بهره بردن از استادان ایتالیایی مجرب و حتی استادانی که برای مدتی در ایتالیا زندگی کرده اند، بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی تهران باشد.

آموزشگاه زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایتالیایی 24

هنر و مد در ایتالیا توانسته است تا توجه دانشجویان رشته هنر در ایران را به خوب جلب کند و آن‌ ها به دنبال راهی برای مهاجرت و ادامه تحصیل در این کشور باشند برای همین به دنبال یک آموزشگاه زبان ایتالیایی خوب می گردند چون لازمه ورود به هر کشور، توانایی صحبت کردن به زبان آنجا است. برای همین بیشتر این افراد ترجیح می‌ دهند تا با شرکت در کلاس ‌های یک آموزشگاه زبان ایتالیایی دانش زبان خوبی را خیلی سریع افزایش دهند.

از طرفی دیگر، افزایش مبادلات تجاری بین ایران و ایتالیا که در چند گذشته رخ داده است، توجه ویژه ‌ای را به آموزش این زبان اختصاص داده است و برای همین بیشتر مترجم‌ ها سعی داشته ‌اند تا در کنار انگلیسی، به دنبال یک آموزشگاه زبان ایتالیایی باشند تا در آنجا تدریس خصوصی زبان ایتالیایی انجام شود تا حتی سریع ‌تر از دانشجویان بتوانند کار خود را ارتقا بخشند. شاید از خودتان بپرسید که چرا باید زبان کشوری را یاد بگیریم که کل جمعیت آن 70 میلیون نفر است و بیشتر در خود این کشور صحبت می ‌شود. ایتالیا با اینکه کشور محدودی است؛ اما فرهنگ و هنر آن جهانی است؛ یعنی این کشور توانسته است تا با فرهنگ و هنر خود در جهان خود را به دیگران بشناساند و آن‌ ها را مجبور کند تا برای یادگیری هنر خالص، زبان این کشور را یاد بگیرند.

 

چرا در یک آموزشگاه زبان ایتالیایی ثبت نام کنیم؟

  • ایتالیا مهد هنر در دنیا است. بیشتر آثار هنری و تاریخی دنیا به زبان این کشور نوشته شده است و برای همین آن‌ هایی که در زمینه تاریخ و هنر فعالیت دارند، لازم است با این زبان آشنایی داشته باشند که می توان آن را از طریق شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان ایتالیایی انجام داد.
  • زبان ایتالیایی را مادر دیگر زبان می ‌دانند و اگر نگاهی به فیلم‌ ها و تاریخ بی اندازید، این زبان مورد استفاده قرار گرفته است و به زبان ‌های دیگر وارد شده است. جالب است بدانید که در واقع 60 درصد زبان انگلیسی ریشه لاتین دارد؛ یعنی شخصی که ایتالیایی می ‌داند خیلی سریع ‌تر از بقیه انگلیسی را یاد می ‌گیرد.
  • صنعت خودرو ایتالیا نسبت به کشورهای دیگر پیشرفته ‌تر است. بیشتر افرادی که در صنعت به خصوص خودرو سازی فعالیت می‌ کنند، در کنار آلمانی به دنبال شرکت در کلاس های یک موسسه زبان ایتالیایی هم هستند.
  • افرادی که زبان ایتالیایی می ‌دانند، خیلی راحت ‌تر و بهتر می ‌توانند ویزای تحصیلی از سفارت بگیرند. در واقع سفارت تسهیلات ویژه ای برای این افراد در نظر گرفته است. شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایتالیایی 24 به این امر دست یابید.

 

اهمیت زبان ایتالیایی در هنر

باید گفت هر رشته هنری که وجود دارد، زادگاه اصلی آن ایتالیا است. افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته موسیقی و معماری را دارند، اول از همه به بررسی دانشگاه‌های این کشور و سپس آمریکا می‌پردازند و اگر شرایط را مناسب دیدند، قبل از ورود به دنبال یادگیری این زبان می‌روند. حتی آن‌هایی هم در آمریکا زندگی می‌کنند و رشته معماری را می‌خوانند، زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دوم خود در کار انتخاب می‌کنند و به دنبال یادگیری آن می‌روند. در هر صورت توصیه می‌کنیم که اگر به هنر علاقه دارید و خود را یک هنرمند می‌دانید، حتماً در یادگیری زبان ایتالیایی را در برنامه خود قرار داده و آن را یاد بگیرید.

 

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان ایتالیایی 24

ما در آموزشگاه زبان ایتالیایی 24 به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان ایتالیایی 24 است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان ایتالیایی 24 می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان ایتالیایی 24 تماس بگیرید.

گاهی اوقات ممکن است موضوع یک مکالمه کمرنگ و بی اهمیت شود و متوجه شوید که حرفی برای گفتن ندارید . اگر احساس کردید فردی که با او صحبت می کنید علاقه ایی به ادامه این مکالمه ندارد ، بهتر است موضوع صحبت را عوض کنید .

در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید موضوع دیگری را برای مکالمه انتخاب کنید .

“این موضوع  به یاد من میاره …”

“اوه. آیا این موضوع را شنیدی” ؟

“من فهمیدم که …”.

اگر می خواهید یک تغییر ناگهانی در مکالمه ایجاد کنید به طور مستقیم بگویید :

“بسیار خوب ، الان موضوع بحث رو عوض می کنم اما تعجب کردم از این که … “.

“این ربطی به موضوع ندارد اما به تازگی شنیده ام که …”.

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزشگاه زبان ایتالیایی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu