در سال های اخیر افرادی که به آموزشگاه های زبان انگلیسی جهت یادگیری زبان های خارجی برای ثبت نام مراجعه می کنند بسیار بیشتر شده اند. تمام تلاش ما بر این بوده است که در آموزشگاه زبان انگلیسی 24، با جدیدترین متدهای روز دنیا به آموزش زبان انگلیسی بپردازیم تا در کنار کادر مجرب آموزشگاه زبان انگلیسی 24 به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران تبدیل شویم. ما در عمل ثابت کرده ایم که بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران هستیم . از این رو در ابتدای دوره آموزش بان انگلیسی هیچ مبلغی را از زبان آموز دریافت نمی کنیم. تنها در پایان دوره آموزش زبان انگلیسی و در صورت رضایت تمام دانشجو از موسسه زبان انگلیسی 24 شهریه را دریافت خواهیم نمود.

آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی 24

امروزه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که به آن دنیای ارتباطات می‌گویند. ارتباطی که هیچ مرز و حدی ندارد و بین تمامی افراد از کشورهای مختلف انجام می‌شود. لازمه شروع این ارتباط داشتن زبان مشترک است. این زبان در حال حاضر زبان انگلیسی است که مردم سرتاسر دنیا را به یکدیگر متصل کرده است. برای یادگیری زبان انگلیسی روش های زیادی وجود دارد اما بهترین روش یادگیری آن شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان انگلیسی می باشد. مخصوصا پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس های آموزش خصوصی زبان آموزشگاه زبان انگلیسی 24 می باشد. مزیت کلاس های خصوصی زبان انگلیسی نسبت به بقیه روش ها مانند کلاس های گروهی زبان انگلیسی این است که تمام وقت استاد آموزشگاه زبان انگلیسی 24 در اختیار شما قرار می گیرد و شما به صورت مداوم در حال مکالمه با یک فرد مسلط به زبان هستید بجای یک زبان آموز دیگر. شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان آموزشگاه‌ زبان انگلیسی 24  باعث رسیدن سریع تر شما به هدف تان که تسلط بر زبان انگلیسی است می شود. در آموزشگاه زبان 24 دوره های آلمانی نیز برگزار می شود.

زبان انگلیسی زبانیست که همه افراد چه عادی و چه افراد با رتبه‌های بالای سیاسی، تاجران و دانشمندان از آن استفاده می‌کنند. زبان واحدی که کشورها امروزه برای انجام این ارتباطات استفاده می­کنند. با افزایش تکنولوژی و ابزارهای به روز در ارتباطات، دانستن این زبان مشترک بیشتر از قبل مورد اهمیت قرار گرفته است و تعداد افرادی که به قصد یادگیری زبان انگلیسی در یک موسسه زبان انگلیسی ثبت نام می کنند هم رو به افزایش است؛ اما کمبود وقت و عجله داشتن بسیاری برای تقویت دانش زبانی به خصوص مدیران باعث شده است تا آن­ها به دنبال شرکت در کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی هستند و ترجیح می‌دهند که قدرت زبانی خود را از این طریق بهبود ببخشند. متدهای به کار رفته در موسسه زبان 24 کاملاً انعطاف پذیر است و بسته به سطح دانش زبانی زبان آموز می‌توان انتخاب کرد. تمامی کتاب‌هایی و وسایل کمک آموزشی که در کلاس‌های آموزش زبان استفاده می‌شود، در موسسه زبان 24 نیز هم به کار گرفته می‌شوند. در کنار این‌ها مدرسین آموزشگاه زبان انگلیسی 24 می‌تواند براساس نیاز و مدیریت زمانی کلاس از کتاب‌های اضافه‌تری استفاده کند و با زبان آموز تمرین‌های بیشتری را نیز انجام دهد.

کلاس های نیمه خصوصی آموزشگاه زبان انگلیسی 24

در آموزشگاه های زبان انگلیسی سرتاسر ایران معمولا کلاس های گروهی بسیار شلوغ هستند و جمعیت کلاس معمولا بیش از 10 نفر است. در کلاس های گروهی بزرگ استاد وقت کافی برای کنترل پیشرفت و بالا بردن سطح زبان دانشجویان ندارد و عملا پیشرفت زیادی در سطح زبان انگلیسی دانشجویات صورت نمی گیرد. اما در آموزشگاه زبان انگلیسی 24، کلاس های به صورت نیمه خصوصی برگزار می شوند و استاد وقت کافی برای رسیدگی به همه دانشجویان را دارد. کلاس های نیمه خصوصی موسسه زبان انگلیسی 24 حداکثر دارای 5 دانشجو در یک کلاس است.

 

کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان انگلیسی 24

کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی یعنی کلاسی که در آن فقط یک مدرس و زبان آموز حضور دارد. گرچه در صورت درخواست دانشجو برای شرکت فرد دیگری در کلاس با احتساب هزینه اضافه، کلاس می تواند 2 یا چند نفره تشکیل شود. این دوره آموزشی زبان انگلیسی می تواند در آموزشگاه‌ زبان انگلیسی 24 و یا منزل زبان آموز بر اساس درخواست زبان آموز برگزار می‌شود. بسته به اینکه محل تشکیل کلاس در کجا است، هزینه آن‌ هم متفاوت خواهد بود. برای تشکیل کلاس در منزل هزینه ای اندک بابت ایاب و ذهاب استاد به هزینه کلاس اضافه می شود. مدرسین آموزشگاه زبان انگلیسی 24 در جلسه اول به بررسی سطح دانش زبانی زبان آموز می‌پردازد و سپس بسته به آن و هدف زبان آموز از متد و کتاب‌های مخصوص نیز استفاده می‌کند.

 

دیگر مزیت‌های کلاس های آموزش خصوصی زبان

  • زبان آموز فرصت خیلی بیشتری برای برقراری ارتباط با مدرس و صحبت کردن خواهد داشت.
  • کلاس براساس هدف زبان آموز پیش خواهد رفت و موارد حاشیه‌ای وجود نخواهد داشت.
  • زبان آموز بهتر می‌تواند از منابع استفاده کند و مدرس آموزشگاه‌ زبان انگلیسی ما هم وقت بیشتری برای کار کردن با آن‌ها و رفع ایرادات خواهد داشت.
  • زبان آموز انعطاف بیشتری در زمان انتخاب کلاس خواهد داشت و هیچ جلسه‌ای را از دست نخواهد داد.
  • شانس زبان آموز برای برقرار ارتباط بیشتر از کلاس عمومی خواهد بود.
  • مدرس آموزشگاه‌ زبان انگلیسی ما و زبان آموز نگران هیچ گونه مشکلات ناخواسته به وجود آمده در کلاس‌های عمومی نخواهند بود.
  • زبان آموز تا رفع نشدن ایرادهای خود می‌تواند با مدرس تمرین کند.
  • دست مدرس و زبان آموز در انتخاب موضوعات و متدهای یادگیری باز است.

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان انگلیسی 24

ما در آموزشگاه زبان انگلیسی 24 به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان انگلیسی 24 است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان انگلیسی 24 می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان انگلیسی 24 تماس بگیرید.

 ادامه دادن به گفتگو با پرسیدن سئوال های بیشتر
وقتی می بینید شخصی علاقه ایی به صحبت کردن با شما ندارد ، بهتر است دیگر ادامه ندهید .
ولی اگر احساس کردید فرد حاضر است مکالمه طولانی تری با شما داشته باشد ، می توانید بیشتر با او صحبت کنید و شناخت بیشتری نسبت به او پیدا کنید . در اینجا نمونه سئوال هایی وجود دارد که می توانید با پرسیدن آنها کالمه را ادامه دهید :
شما مال این منطقه هستید ؟
در این صورت برای زندگی چه کار می کنید ؟
چه چیزی باعث شد که به اینجا بیایین ؟
آیا زیاد اینجا میایین ؟
هر کدام از این سئوال ها می تواند برای ادامه دادن به مکالمه استفاده شود و باعث می شود اطلاعات بیشتری در مورد فردی که باو صحبت می کنید به دست آورید . هدف از این مکالمه پیدا کردن نقطه نظرهای مشترک است . وقتی افراد در مورد شما یا چیزی در مورد زندگی شما حرف می زنند ، فرصتی برای شماست تا به طور کامل درباره موضوع حرف بزنید .

بررسی موضوعات بیشتر
وقتی مکالمه شما به موضوعی می رسد که می توانید به راحتی درباره آن به زبان انگلیسی صحبت کنید ، این فرصتی برای شماست که عمیق تر در مورد آن موضوع بحث کنید .
برای مثال شما می فهمید که فردی که با او حرف می زنید یک گربه دارد . شما هم یک گربه دارید . می توانید عکس هایی که از گربه خود در گوشی تان دارید به او نشان بدهید .
یا مثلاً اگر فردی که با او مکالمه می کنید بگوید که گیاه خوار است و شما هم به تازگی گیاهخوار شده باشید ، نقطه اشتراکی برای حرف زدن با هم دارید . چرا در مورد دستورالعمل های غذای گیاهی مورد علاقه شان از آنها نمی پرسید ؟
در اینجا جملات و عبارت هایی وجود دارد که برای مفاهیم عمیق تر به کار می رود .
“واقعاً؟ منم گیاهخوار هستم . چی شد که تصمیم گرفتید گیاهخوار بشید” ؟
“من عاشق گربه ها هستم و دو تا گربه دارم . گربه شما از چه نژادیه “؟
“فوتبال ورزش مورد علاقه منه . شما طرفدار چه تیمی هستی” ؟
شوخی می کنی ؟ منم یک موتورسیکلت دارم. موتور شما چه مدلیه ؟
هدف از این مکالمه این است که آنها بدانند در مورد چیزی با شما وجه اشتراک دارند . بعداً می توانید از آنها بخواهید در مورد جزئیات بیشتری با شما حرف بزنند .
سعی کنید بیشتر درباره افراد دیگر صحبت کنید تا این که درباره خودتان . مثلاً به جای این که زمان زیادی در مورد غذاهای مورد علاقه تان با آنها حرف بزنید ، از آنها بخواهید در مورد غذای مورد علاقه شان برای شما حرف بزنند . با این کار به آنها نشان می دهید که واقعاً به شناختن آنها علاقه مند هستید در نتیجه تمایل بیشتری به ادامه مکالمه پیدا می کنند .

پرسیدن علایق دیگران
هر کس در مورد چیزی عقیده خاصی دارد و بسیاری از مردم دوست دارند عقایدشان را با دیگران به اشتراک بگذارند . در اینجا سئوال هایی وجود دارد که می توانید برای این که نظر دیگران را درباره وضعیت یا موضوع خاصی بدانید ، از آنها بپرسید .
“من نمی دونم. شما چه فکری می کنید “؟
“آیا شما هم در این مورد تجربه دارید “؟
“آیا این اتفاق برای شما هم افتاده است “؟
“چرا این فکر رو می کنید “؟
“به نظرتون این فکر خوبیه یا نه “؟
زمانی که افراد عقایدشان را باشما در میان می گذارند ، ذهنتان را برای شنیدن حرفهای جدید آماده کنید . فقط حواستان باشد بیش از حد در مورد موضوعات حساس مانند سیاست و مذهب صحبت نکنید .

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزشگاه زبان انگلیسی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu