سوالی که این روزها برای خیلی ها پیش می آید این است که یک‌باره علاقه به یادگیری زبان آلمانی و شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان آلمانی در ایران افزایش داشته است؟ هر روزه افراد زیادی با آموزشگاه زبان آلمانی 24 تماس می گیرند تا در شدوره های آموزشی آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی 24 شرکت کنند. ما هم تمام با استخدام بهترین مدرسین زبان آلمانی تلاش خود را کرده ایم تا بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران باشیم آلمان را قطب فرهنگ، صنعت و تجارت اروپا می‌نامند و پیشرفت تکنولوژی بعد از جنگ جهانی دوم و پیوستن آلمان شرقی و غربی به یکدیگر و همچنین افزایش سطح آموزش باعث شد تا این کشور مقصد مهاجران بسیاری باشند و در نتیجه ارتباطات آن با دیگر کشورها افزایش پیدا کند. نتیجه این پیشرفت و ارتباطات باعث شد تا زبان آلمانی بعد از انگلیسی، دومین زبان پرتکلم در صحبت کردن به خصوص در مبادلات تجاری باشد و همین موضوع باعث شد افراد زیادی برای شرکت در کلاس های زبان آلمانی برای انتخاب یک موسسه زبان آلمانی به تکاپو بیفتند.

آموزشگاه زبان آلمانی

چرا در یک آموزشگاه زبان آلمانی ثبت نام کنیم؟

ما سعی کرده ایم با تشریح موارد زیر به شما توضیح دهیم که چرا شرکت در دوره های یک آموزشگاه زبان آلمانی مهم است.

1. دسترسی به منابع بیشتر

جالب است بدانید که بعد از زبان انگلیسی، آلمانی رتبه پنجم در ثبت دامنه‌های سایت‌ها و ارائه منابع اینترنتی را دارد. البته تا چند سال پیش پسوند دامنه .de رتبه دوم را داشت؛ اما با توجه افزایش استفاده زبان روسی و دیگر زبان‌ها، جایگاه آن کمی تنزل پیدا کرد. در هر صورت افرادی که زبان آلمانی می‌دانند، به منابع اطلاعاتی دست اول بیشتری می‌توانند در اینترنت دسترسی داشته باشند. این یکی از دلایلی است که شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان آلمانی را پراهمیت میکند.

2. تحصیل در دانشگاه های آلمان

کیفیت بالای تحصیل در این کشور، باعث شده تا دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاههای آلمان شوند. با توجه به اینکه زبان تحصیل در بیشتر انگلیسی است؛ اما بعضی از دروس و رشته‌ها به زبان خود کشور تدریس می‌شود، برای همین لازم است تا دانشجویان از قبل آشنایی ابتدایی پیدا کنند. همچنین بعضی از دانشگاه حداقل مدرک لازم زبان آلمانی را از دانشجو می‌خواهند. از آنجایی که دانشجویان از زمان پذیرش تا شروع کلاس‌ها وقت کمی دارند، بهترین راه برای آن‌ها شرکت در کلاس های خصوصی یک موسسه زبان آلمانی می باشد.

3. مبادلات تجاری

آلمان را به کشور صنعت می‌شناسند و یک سر تمامی تازه‌های صنعت به این کشور می‌رسد. این مسئله باعث رشد تجارت این کشور با دیگران شده است. فقط کافی است که یک سر به نزدیک‌ترین فروشگاه محل خود بزنید. بسیاری محصولات باکیفیت ساخت کشور آلمان است و توضیحاتی به زبان این کشور هم نوشته شده است. از این رو دانستن زبان آلمانی برای افرادی که قصد تجارت بین المللی را دارند، نه تنها یک مزیت بلکه یک الزام است. شما می توانید با شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان آلمانی خود را برای تجارت با کشور آلمان آماده کنید.

4. دومین زبان پرتکلم در اتحادیه اروپا

زبان آلمانی، یازدهمین زبان پرتکلم در دنیا و دومین در اتحادیه اروپا است. این زبان، تنها زبانی است که در سه کشور قاره اروپا با گویش‌های مختلف صحبت می‌شود. در واقع باید گفت که حداقل 95 میلیون نفر در قاره اروپا به این زبان صحبت می‌کنند. برای همین است که حتی در خود این قاره هم آموزش زبان آلمانی بیشتر از بقیه مورد اهمیت قرار داده شده است. از این رو ما همیشه به افرادی که قصد اقامت اروپا را دارند، شرکت در کلاس های خصوصی یک آموزشگاه زبان آلمانی را توصیه می‌کنیم تا بتوانند خیلی سریع آن را فراگرفته تا در ارتباطات خود مشکل کمتری داشته باشند.

5. فرهنگ

بسیاری از افرادی که در ادبیات دنیا سرآمدتر از بقیه هستند، زادگاهشان آلمان، اتریش و سوئیس است؛ یعنی اینکه زبان مادری آن‌ها آلمانی است و بیشتر مطالب هم به این زبان نوشته شده است. در بیشتر آموزشگاه زبان آلمانی 24 بیشتر از همه متون و مطالب این افراد برای آموزش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان آلمانی 24

ما در آموزشگاه زبان آلمانی 24 به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان آلمانی 24 است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان آلمانی 24 می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان آلمانی 24 تماس بگیرید. اگر می خواهید زبان انگلیسی و یا ترکی بیاموزید می توانید در آموزشگاه زبان انگلیسی و یا آموزشگاه زبان ترکی 24 ثبت نام کنید.

 شروع یک مکالمه

بهترین راه برای شروع مکالمه با شخصی که نمی شناسید پرسیدن سئوال های غیر شخصی می باشد . در اینجا نمونه ایی از سئوال های مودبانه و رسمی وجود دارد که می توانید در مواقع لازم آنها را به کار ببرید :

“ببخشید ، می دونید ساعت چنده “؟

“سلام . اینجا جای کسی است ؟ “اگر جواب منفی بود می توانید در ادامه بپرسید” می تونم اینجا بشینم “؟

“ببخشید . می دونید اینجا کی بسته می شه “؟( تصور کنید توی یک مکان تجاری  مانند رستوران ، کافه یا فروشگاه هستید) .

حتی بهتر است مکالمه را با گفتن جمله ایی در باره سایر افراد و تعریف مثبت از دیگران شروع کنید . در اینجا چند نمونه از این جملات وجود دارد :

“چه کلاه قشنگی دارید . می تونم بپرسم از کجا خریدین “؟

“کفشاتون واقعاً قشنگه ؟ از همین اطراف خریدین “؟

“گوشی خوبی به نظر میاد ؟ استفاده از اون آسونه “؟

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزشگاه زبان آلمانی
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu