سوالی که این روزها برای خیلی ها پیش می آید .این است که یک‌باره علاقه به یادگیری زبان آلمانی و شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان آلمانی در ایران افزایش داشته است؟ هر روزه افراد زیادی با آموزشگاه زبان آلمانی برتر تماس می گیرند تا در شدوره های آموزشی آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی برتر شرکت کنند. ما هم تمام با استخدام بهترین مدرسین زبان آلمانی تلاش خود را کرده ایم .تا بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران باشیم آلمان را قطب فرهنگ، صنعت و تجارت اروپا می‌نامند و پیشرفت تکنولوژی بعد از جنگ جهانی دوم و پیوستن آلمان شرقی و غربی به یکدیگر و همچنین افزایش سطح آموزش باعث شد تا این کشور مقصد مهاجران بسیاری باشند و در نتیجه ارتباطات آن با دیگر کشورها افزایش پیدا کند. نتیجه این پیشرفت و ارتباطات باعث شد تا زبان آلمانی بعد از انگلیسی، دومین زبان پرتکلم در صحبت کردن به خصوص در مبادلات تجاری باشد و همین موضوع باعث شد افراد زیادی برای شرکت در کلاس های زبان آلمانی برای انتخاب یک موسسه زبان آلمانی به تکاپو بیفتند. برای ثبت نام در کلاس آلمانی آموزشگاه زبان برتر و یا اطلاع از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های زبان آلمانی با آموزشگاه زبان برتر تماس بگیرید. کلاس های ما در همه جای تهران شامل شرق، غرب، شمال و جنوب تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل توسط خانم نیز بهره ببرید. همچنین کلاس های ما به صورت مجازی و غیر حضوری (آنلاین) نیز برگزار می شود.

آموزشگاه زبان آلمانی

 

چرا در یک آموزشگاه زبان آلمانی ثبت نام کنیم؟

ما سعی کرده ایم با تشریح موارد زیر به شما توضیح دهیم که چرا شرکت در دوره های یک آموزشگاه زبان آلمانی مهم است.

1. دسترسی به منابع بیشتر

جالب است بدانید که بعد از زبان انگلیسی، آلمانی رتبه پنجم در ثبت دامنه‌های سایت‌ها و ارائه منابع اینترنتی را دارد. البته تا چند سال پیش پسوند دامنه .de رتبه دوم را داشت؛ اما با توجه افزایش استفاده زبان روسی و دیگر زبان‌ها، جایگاه آن کمی تنزل پیدا کرد. در هر صورت افرادی که زبان آلمانی می‌دانند، به منابع اطلاعاتی دست اول بیشتری می‌توانند در اینترنت دسترسی داشته باشند. این یکی از دلایلی است که شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان آلمانی را پراهمیت میکند.

2. تحصیل در دانشگاه های آلمان

کیفیت بالای تحصیل در این کشور، باعث شده تا دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاههای آلمان شوند. با توجه به اینکه زبان تحصیل در بیشتر انگلیسی است؛ اما بعضی از دروس و رشته‌ها به زبان خود کشور تدریس می‌شود، برای همین لازم است تا دانشجویان از قبل آشنایی ابتدایی پیدا کنند. همچنین بعضی از دانشگاه حداقل مدرک لازم زبان آلمانی را از دانشجو می‌خواهند. از آنجایی که دانشجویان از زمان پذیرش تا شروع کلاس‌ها وقت کمی دارند، بهترین راه برای آن‌ها شرکت در کلاس های خصوصی یک موسسه زبان آلمانی می باشد.

3. مبادلات تجاری

آلمان را به کشور صنعت می‌شناسند و یک سر تمامی تازه‌های صنعت به این کشور می‌رسد. این مسئله باعث رشد تجارت این کشور با دیگران شده است. فقط کافی است که یک سر به نزدیک‌ترین فروشگاه محل خود بزنید. بسیاری محصولات باکیفیت ساخت کشور آلمان است و توضیحاتی به زبان این کشور هم نوشته شده است. از این رو دانستن زبان آلمانی برای افرادی که قصد تجارت بین المللی را دارند، نه تنها یک مزیت بلکه یک الزام است. شما می توانید با شرکت در کلاس های یک آموزشگاه زبان آلمانی خود را برای تجارت با کشور آلمان آماده کنید.

4. دومین زبان پرتکلم در اتحادیه اروپا

زبان آلمانی، یازدهمین زبان پرتکلم در دنیا و دومین در اتحادیه اروپا است. این زبان، تنها زبانی است که در سه کشور قاره اروپا با گویش‌های مختلف صحبت می‌شود. در واقع باید گفت که حداقل 95 میلیون نفر در قاره اروپا به این زبان صحبت می‌کنند. برای همین است که حتی در خود این قاره هم آموزش زبان آلمانی بیشتر از بقیه مورد اهمیت قرار داده شده است. از این رو ما همیشه به افرادی که قصد اقامت اروپا را دارند، شرکت در کلاس های خصوصی یک آموزشگاه زبان آلمانی را توصیه می‌کنیم تا بتوانند خیلی سریع آن را فراگرفته تا در ارتباطات خود مشکل کمتری داشته باشند.

5. فرهنگ

بسیاری از افرادی که در ادبیات دنیا سرآمدتر از بقیه هستند، زادگاهشان آلمان، اتریش و سوئیس است؛ یعنی اینکه زبان مادری آن‌ها آلمانی است و بیشتر مطالب هم به این زبان نوشته شده است. در بیشتر آموزشگاه زبان آلمانی 24 بیشتر از همه متون و مطالب این افراد برای آموزش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چطور به سرعت زبان آلمانی را یاد بگیریم؟

در دنیای امروز، آموزش زبان آلمانی یکی از اساسی ترین و واجب ترین نیازها به شمار می رود. اگر می خواهید به زبان آلمانی مسلط شوید، باید به اندازه کافی تلاش و پشتکار داشته باشید در این صورت حتماً موفق خواهید شد. اگر آموزش زبان آلمانی را جدی بگیرید می توانید در مدت زمان مشخصی به این زبان صحبت کنید.زبان آلمانی از مهمترین و پرکاربرد ترین زبان های جهان است در نتیجه برای پیدا کردن منابع آموزشی این زبان با مشکل مواجه نمی شوید و شانس زیادی برای آموزش زبان آلمانی خواهید داشت. اگر می خواهید در آموزش زبان آلمانی پیشرفت زیادی داشته باشید باید مراحلی را دنبال کنید. با این روش ها زمانتان هدر نمی رود و علاقه تان به آموزش زبان آلمانی بیشتر می شود. ما در آموزشگاه زبان آلمانی 24 تمام سعی خود را می کنیم تا بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران باشیم و زبان آلمانی را به سرعت به شما بیاموزیم.

روش های یادگیری سریع زبان آلمانی

مرحله اول: باید دلیل خوبی برای آموزش زبان آلمانی داشته باشید. اگر به شما بگوییم گام اول در آموزش زبان آلمانی یادگیری لغات و گرامر نیست، حتماً تعجب می کنید. مهمترین گام هدف شما از آموزش زبان آلمانی است.اول از همه باید دلیل خود را برای آموزش زبان آلمانی مشخص کنید.بهتر است تنها دلیل شما علاقه به این زبان نباشد.واقعاً در مورد این که چرا آموزش زبان آلمانی برای شما مهم است، فکر کنید.شما می توانید دلایلتان را در یک کاغذ یادداشت کنید. لازم نیست که یادداشتتان را به همه نشان دهید. فقط مطمئن شوید که دلیل شما برای آموزش زبان آلمانی به اندازه کافی بزرگ است و انگیزه کافی به شما می دهد. هر چقدر انگیزه شما برای آموزش زبان آلمانی بیشتر باشد، مسلماً بهتر و سریع تر این زبان را یاد می گیرید. در طول مراحل بعدی که در این مقاله وجود دارد، اگر احساس کردید علاقه خود را به آموزش زبان آلمانی از دست داده اید به این مرحله برگردید و به یاد داشته باید که آموزش زبان آلمانی همیشه ایده خوبی خواهد بود.

مرحله دوم: ببینید هدف اصلی شما از آموزش زبان آلمانی دقیقاً چیست و چه موقع می خواهید از آن استفاده کنید. وقتی اهداف واضح و صریحی درباره آموزش زبان آلمانی در ذهن داشته باشیم، پیشرفت بهتر و سریع تری خواهیم داشت. در این مرحله باید اهدافتان را مانند مرحله اول یادداشت کنید. چیزی را که می خواهید با آموزش زبان آلمانی به دست آوردید را یادداشت کنید. بهتر است زمان خاصی برای آن در نظر بگیرید. اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید، حتماً می خواهید زبان آلمانی را خیلی سریع یاد بگیرید. در این صورت باید اهدافی عالی و بلند پرواز داشته باشید. حتی اگر برای آموزش زبان آلمانی خیلی عجله ندارید، باز هم بهتر است هدف خود را مشخص کنید. در اینجا نمونه ایی از اهداف نا مشخص و اهداف مشخص و مناسب وجود دارد:

اهداف نامشخص برای آموزش زبان آلمانی:

  • من می خواهم به زبان آلمانی تسلط داشته باشم.
  • می خواهم در یک کشور دیگر به دانشگاه بروم.
  • دوست دختر یا دوست پسری دارم که آلمانی صحبت می کند.

اهداف مشخص برای آموزش زبان آلمانی:

  • می خواهم در عرض هشت ماه، خواندن و درک مقاله های مجلات را یاد بگیرم.
  • می خواهم در عرض شش ماه، حداقل نمره را در آزمون زبان آلمانی کسب کنم در نتیجه می توانم برای یک دانشگاه خوب و معتبر درخواست پذیرش کنم.
  • در مدت سه ماه، می خواهم این توانایی را داشته باشم که بتوانم با افراد آلمانی زبان در زمینه های اجتماعی و درباره موضوعات روزمره مانند ورزش، موسیقی، فیلم، مسافرت و غذا صحبت کنم.

توجه داشته باشید که اهداف نامشخصی که برای آموزش زبان آلمانی دارید، محدودیت زمانی ندارند. مهم است که هدف شما زمان مشخصی داشته باشد. اگر شما برای آموزش زبان آلمانی یک محدوده زمانی در نظر بگیرید، می توانید میزان پیشرفت خود را در طول دوره آموزش زبان ارزیابی کنید و در صورت نیاز رویه خود را برای رسیدن به هدف مورد نظر تغییر دهید. تمام اهداف مشخص، یک فرجه زمانی از پیش تعیین شده دارند.

اکثر اهداف نامشخص منجر به موفقیت نمی شوند. وقتی شما می گویید می خواهید در زبان آلمانی تسلط داشته باشید، منظور شما دقیقاً چیست؟ برای آموزش زبان آلمانی کدام دانشگاه با آموزشگاه مد نظر شماست؟ اگر هدف شما از آموزش زبان آلمانی صحبت کردن با دوستان آلمانی زبان است، می خواهید درباره چه موضوعی با آنها صحبت کنید؟ قبل از این که به مرحله 3 برویم، اهداف واضح و دقیق خود را درباره آموزش زبان آلمانی یادداشت کنید. ما در آموزشگاه زبان آلمانی 24 سعی می کنیم تا اهداف مشخصی را برای یادگیری زبان آلمانی پیدا کنید.

مرحله سوم: منابعی برای آموزش زبان آلمانی پیدا کنید که تا حدی چالش انگیز باشند. این مرحله، یک مرحله مهم و اساسی برای آموزش سریع زبان آلمانی است. اگر زبان آلمانی شما هنوز در حد پایه و یا پایین تر از حد متوسط است( یعنی اگر خواندن این مقاله برای شما سخت است)، پس سعی نکنید مجلات آلمانی را بخوانید. این کار فقط شما را دلسرد می کند. در عوض بهتر است به اخبار آلمانی گوش کنید زیرا گوینده اخبار خیلی واضح و آرام صحبت می کند. گوش دادن به اخبار گزینه مناسبی برای آموزش زبان آلمانی است. آموزشگاه زبان ایتالیایی 24 (برتر انگلیش) منابع لازم برای یادیگیری زبان آلمانی را در اختیار شما قرار می دهد.

اطمینان حاصل کنید منابعی که برای آموزش زبان آلمانی در نظر دارید، خیلی هم ساده و آسان نیستند. اگر شما در سطح متوسطی هستید، خواندن داستان های کوتاه و خلاصه کردن و توضیح دادن آن برای خودتان روش مناسب و خوبی برای آموزش زبان آلمانی است.برای آموزش زبان آلمانی می توانید منابع مختلف را با توجه به سطح خود انتخاب کنید.

مرحله چهار: منابعی را انتخاب کنید که با اهداف شما هماهنگی دارد. مطمئن شوید که هر کاری در ارتباط با آموزش زبان آلمانی انجام می دهید، شما را به اهدافتان نزدیک تر می کند. اگر هدف شما از آموزش زبان آلمانی این است که با افراد بومی درباره فیلم ها صحبت کنید، پس بهتر است فیلم هایی به زبان آلمانی تماشا کنید. اگر می خواهید در یک آزمون آلمانی شرکت کنید تا توانید در خارج از کشور تحصیل کنید، بهتر است یک معلم بگیرید تا به شما برای شرکت در آزمون کمک کند. اگر می خواهید مکالمه های روزمره را یاد بگیرید، می توانید به جلسات تبادل زبا بروید و درباره موضوعات روزمره گفتگو کنید.  

آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان آلمانی برتر

ما در آموزشگاه زبان آلمانی 24 به آموزش روش های مکالمه در یک زبان خارجی می پردازیم. مکالمه زیر نمونه ای از روش آموزش مکالمه در آموزشگاه زبان آلمانی برتر است. برای آگاهی از متدهای آموزش در موسسه زبان آلمانی 24 می توانید با مشاوران ما در آموزشگاه زبان آلمانی برتر تماس بگیرید. اگر می خواهید زبان انگلیسی و یا ترکی بیاموزید می توانید در آموزشگاه زبان انگلیسی و یا آموزشگاه زبان ترکی برتر ثبت نام کنید.

 شروع یک مکالمه

بهترین راه برای شروع مکالمه با شخصی که نمی شناسید پرسیدن سئوال های غیر شخصی می باشد . در اینجا نمونه ایی از سئوال های مودبانه و رسمی وجود دارد که می توانید در مواقع لازم آنها را به کار ببرید :

“ببخشید ، می دونید ساعت چنده “؟

“سلام . اینجا جای کسی است ؟ “اگر جواب منفی بود می توانید در ادامه بپرسید” می تونم اینجا بشینم “؟

“ببخشید . می دونید اینجا کی بسته می شه “؟( تصور کنید توی یک مکان تجاری  مانند رستوران ، کافه یا فروشگاه هستید) .

حتی بهتر است مکالمه را با گفتن جمله ایی در باره سایر افراد و تعریف مثبت از دیگران شروع کنید . در اینجا چند نمونه از این جملات وجود دارد :

“چه کلاه قشنگی دارید . می تونم بپرسم از کجا خریدین “؟

“کفشاتون واقعاً قشنگه ؟ از همین اطراف خریدین “؟

“گوشی خوبی به نظر میاد ؟ استفاده از اون آسونه “؟

دپارتمان های زبان آموزشگاه زبان برتر